Koronavirus, a do t’i prekim sërish këto atraksione të pazakonta turistike?

2020-09-28T09:50:52+02:0028 Shtator, 2020 9:50|Categories: Fotografi, Udhëtime|

Nga Guri irlandez i Blarney (Blarney Stone) te muri me çamçakëz në Seattle, disa atraksione turistike janë në rrezik për shkak të pandemisë së Covid-19.   Për shekuj me radhë, ...

Linja ajrore Wizz air planifikon rinisjen e fluturimeve më 1 maj, nga Vjena drejt disa destinacioneve europiane

2020-04-25T14:29:21+02:0025 Prill, 2020 14:29|Categories: Jetë, Udhëtime|

Linja ajrore europiane me çmime të ulta (‘low cost’) Wizz Air planifikon të rifillojë fluturimet nga Vjena nga 1 maj drejt disa destinacioneve të tjera europiane, ka deklaruar Zëve ...

11 destinacionet europiane më të mira për ata që udhëtojnë vetëm

2018-04-04T12:54:21+02:004 Prill, 2018 12:54|Categories: Jetë, Udhëtime|

Të udhëtosh vetëm mund të jetë një përvojë e mrekullueshme, veçanërisht në vende të pasura me kulturë, atraksione dhe shumë peizazhe që do t’jua mbushin gjithë ditën. Për t’ju ndih ...

Go to Top