Bleona Qereti: :Asgjë nuk është e pamundur kur mendon ndryshe”

2018-02-23T13:55:51+01:0021 Nëntor, 2012 16:28|Kategoritë: Njerëz, Zëra|

Ekzibicioniste por e thjeshtë, modeste por aspak në synimet e saj, me temperament vullkanik por dhe e çiltër këngëtarja e famshme shqiptare rrëfen në këtë intervistë realiz ...