Udhëtime2018-03-01T14:06:29+01:00

Koronavirus, a do t’i prekim sërish këto atraksione të pazakonta turistike?

28 Shtator, 2020 9:50|Kategoritë: Fotografi, Udhëtime|

Nga Guri irlandez i Blarney (Blarney Stone) te muri me çamçakëz në Seattle, disa atraksione turistike janë në rrezik për shkak të pandemisë së Covid-19.   Për shekuj me radhë, ...

Linja ajrore Wizz air planifikon rinisjen e fluturimeve më 1 maj, nga Vjena drejt disa destinacioneve europiane

25 Prill, 2020 14:29|Kategoritë: Jetë, Udhëtime|

Linja ajrore europiane me çmime të ulta (‘low cost’) Wizz Air planifikon të rifillojë fluturimet nga Vjena nga 1 maj drejt disa destinacioneve të tjera europiane, ka deklaruar Zëve ...

11 destinacionet europiane më të mira për ata që udhëtojnë vetëm

4 Prill, 2018 12:54|Kategoritë: Jetë, Udhëtime|

Të udhëtosh vetëm mund të jetë një përvojë e mrekullueshme, veçanërisht në vende të pasura me kulturë, atraksione dhe shumë peizazhe që do t’jua mbushin gjithë ditën. Për t’ju ndih ...

Go to Top