Kombëtare2018-03-01T14:41:15+01:00

Spanja tenis kundër Argjentinës, miqësorja kthehet në stërvitje

28 Mars, 2018 7:29|Kategoritë: Kombëtare, Sport|

Spanja keqtrajton Argjentinën, që turpërohet keqas me një humbje 6-1 që e kthen disa vite pas në kohë, pikërisht kur dukej se kombëtarja Albiceleste po shkonte me synime madhore në ...

SHQIPËRIA “EUFORIKE” NË ELIMINATORET EUROPIANE

4 Nëntor, 2010 17:53|Kategoritë: Futboll, Kombëtare, Sport|

Ka startuar më së miri edicioni i ri eliminator për kombëtaren shqiptare të futbollit; një barazim në Rumani dhe një fitore modeste ndaj Luksemburgut i kanë dhënë provizorisht kre ...

Debatik Curri: “Shqipëri, bëhu gati për Europian”

25 Janar, 2010 15:02|Kategoritë: Futboll, Kombëtare, Sport|

Futbollisti i kombëtares kuqezi shprehet për ‘Revistën Shqip’ se ka ardhur momenti që të mendojmë kualifikimin në një nga aktivitetet më të rëndësishme futbollistike. Skuadra ësht ...

Go to Top