Intervista2018-03-01T09:43:04+01:00

Xhensila: “Nuk ishte vetëm humori që më bëri për vete”

11 Nëntor, 2013 13:17|Kategoritë: Intervista, Kuvendim|

Më pëlqen Sinqeriteti dhe çiltërsia e tij. Janë të rrallë besoj njerëzit që i kanë të dyja njëkohësisht E kishe menduar ndonjëherë më parë se do të dashuroje “Gjinin”, katunar e t ...

Chris Martin: “Ja çfarë vlerësoj vërtet në jetë”

1 Nëntor, 2013 12:54|Kategoritë: Intervista, Kuvendim|

Lideri i grupit Coldplay, Chris Martin, është një nga këngëtarët i cili me muzikën e tij ka sjellë këngët më të bukura alternative. Shpesh solo por dhe në bashkëpunim ai është nom ...

Blerina Bombaj: “Hahej më mirë kur hahej më keq”

8 Qershor, 2013 14:20|Kategoritë: Intervista, Kuvendim|

Dietologe me eksperiencë por edhe personazh i këndshëm që e shohim çdo javë te “E diela shqiptare”. Këshilla të rëndësishme, mbi dietat, produktet ushqimore e shumë fakte që na vl ...

Kim Kardashian: “Më pëlqejnë meshkujt me humor”

26 Dhjetor, 2012 14:11|Kategoritë: Intervista, Kuvendim|

Ajo është femra që meshkujt mbeten pa fjalë. Kim Kardashian është modelja 32 vjeçare e cila është bërë e famshme nga shoqëria me Paris Hilton si dhe butikët e saj të shpërndara në ...

Sheila, Kristo dhe Xhesika: “X Factor” na bëri të lumtur e të famshëm!”

29 Gusht, 2012 13:29|Kategoritë: Intervista, Kuvendim|

Ata kanë qenë më të pëlqyerit e një spektakli ku garohet për zërin, talentin dhe interpretimin më të mirë në muzikë. Sheila, Kristo, Xhesika, që të tre kanë shkëlqyer por në fund ...

Go to Top