Formula E rikthehet në Manhattan për të hapur siparin e garave të New York Auto Show

2018-04-05T11:39:31+02:005 April, 2018 11:39|Categories: Sport, Sporte Individuale, Të tjera|

Piloti i Panasonic Jaguar Racing, Nelson Piquet Jr. udhëhoqi paradën e automjeteve elektrike në Formula E për të nisur New York International Auto Show New York City, SHBA – Formul ...

Flet Erjona: Pse u ndava nga Blerim Xhemaili? Futbollistët nuk i kënaqin gratë e tyre

2018-03-23T08:25:26+01:0022 March, 2018 8:19|Categories: Sport, Të tjera|

E ftuar e mbrëmjes së të mërkurës në “Top Show Magazine” ka qenë ish-bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemaili. Për herë të parë ajo ka rrëfyer përse është ndarë prej tij. Ajo ë ...

Mexico City E-Prix / Mahindra Racing humbi një betejë, por lufta mbetet e hapur gjatë gjithë sezonit dhe shpirti i ekipit mbetet i pathyeshëm

2018-03-07T12:43:59+01:006 March, 2018 12:29|Categories: Sport, Të tjera|

3 Mars 2018, Mexico City – Mahindra Racing rikthehet në Mexico City pas një viti, për të tretën herë në garën e Mexico City E-Prix. Megjithëse pista nuk i sjell kujtime të bukura s ...

Go to Top