Xhensila: “Nuk ishte vetëm humori që më bëri për vete”

2018-03-13T15:27:06+00:0011 Nëntor, 2013 13:17|Kategoritë: Intervista, Kuvendim|

Më pëlqen Sinqeriteti dhe çiltërsia e tij. Janë të rrallë besoj njerëzit që i kanë të dyja njëkohësisht E kishe menduar ndonjëherë më parë se do të dashuroje “Gjinin”, katunar e t ...

Elsa Lila: “Jeta me Evitën mes Madagaskarit dhe Romës”

2018-02-23T14:49:59+00:006 Nëntor, 2013 14:05|Kategoritë: Intervista, Kuvendim|

Një personazh i jashtëzakonshëm me një rrëfim të jashtëzakonshëm. Emocionet, ëndrrat e dëshirat, frikërat dhe pasiguritë por edhe lumturinë e magjinë që të jep ndjesia e të qenit ...

Chris Martin: “Ja çfarë vlerësoj vërtet në jetë”

2018-02-26T13:34:26+00:001 Nëntor, 2013 12:54|Kategoritë: Intervista, Kuvendim|

Lideri i grupit Coldplay, Chris Martin, është një nga këngëtarët i cili me muzikën e tij ka sjellë këngët më të bukura alternative. Shpesh solo por dhe në bashkëpunim ai është nom ...

Blerina Bombaj: “Hahej më mirë kur hahej më keq”

2018-02-26T13:51:33+00:008 Qershor, 2013 14:20|Kategoritë: Intervista, Kuvendim|

Dietologe me eksperiencë por edhe personazh i këndshëm që e shohim çdo javë te “E diela shqiptare”. Këshilla të rëndësishme, mbi dietat, produktet ushqimore e shumë fakte që na vl ...

Enxhi & Stresi: “Urreheshim për t’u dashuruar çmendurisht”

2018-02-26T13:55:40+00:0012 Prill, 2013 8:18|Kategoritë: Intervista, Kuvendim|

Ajo është Enxhi Kamenica e njohur nga BigBrotheri për lojën e saj që bëri për vete publikun me ekzibicionet, origjinalitetin dhe spontanitetin e saj . Ai quhet Arkimed Lushaj por ...

Kim Kardashian: “Më pëlqejnë meshkujt me humor”

2018-02-26T14:01:56+00:0026 Dhjetor, 2012 14:11|Kategoritë: Intervista, Kuvendim|

Ajo është femra që meshkujt mbeten pa fjalë. Kim Kardashian është modelja 32 vjeçare e cila është bërë e famshme nga shoqëria me Paris Hilton si dhe butikët e saj të shpërndara në ...

Sheila, Kristo dhe Xhesika: “X Factor” na bëri të lumtur e të famshëm!”

2018-02-27T10:16:06+00:0029 Gusht, 2012 13:29|Kategoritë: Intervista, Kuvendim|

Ata kanë qenë më të pëlqyerit e një spektakli ku garohet për zërin, talentin dhe interpretimin më të mirë në muzikë. Sheila, Kristo, Xhesika, që të tre kanë shkëlqyer por në fund ...